Zima je za námi, co přinesla?

Letošní zima nebyla tak úplně zimní, ale práce přinesla dost (nebo spíš „tak akorát“).

Spuštěný eshop na WordPressu

Během prosince jsme s Tomášem Slavíkem navázali na podzimní spolupráci při tvorbě základního webu pro překladatelské služby (lokalizace deskových her do českého jazyka) a rozjeli jsme eshop My Only Company s.r.o. s deskovými hrami, aktuálně nabízející hru Heroes of Tenefyr. Více v portofoliu: „My Only Company„.

Úpravy stránek pro renovátory kol

V lednu a únoru pracuji na menších úpravách sekce Služby na webu Unykat.cz – což je web několika nadšenců do cyklistiky, kteří renovují a opravují stará kola a vytvářejí z nich dle vlastních slov „unykáty“. Už v říjnu jsem stránky ve více směrech upravovala (především SEO) a díky nim jsem se seznámila s Joomlou. I tak ale mým favoritem zůstává WordPress. Více v portfoliu: „Unykat„.

Nové logo a web pro MelioCon

Aktuálně pracuji na novém webu pro společnost zabývající se ekologickým, odpadovým a bezpečnostně-pracovním poradenstvím. Dnes jsme si odsouhlasili nové logo, takže k tvorbě nového webu už máme jen krůček.

Jinak u mne převládal pracovní výpadek způsobený dětskými nemocemi, tak ťukám, aby to už bylo všechno v pořádku.

Důležité info k novým zakázkám

Nejdůležitější informace pro Vás, kdo byste měli zájem o spolupráci:

Od 1. dubna nastupuji na druhou mateřskou dovolenou, takže budu mít pravděpodobně několik měsíců odstávku od práce. Proto pokud něco potřebujete, pište hned, ať to zvládneme do konce března. Fakturace mohu provádět do 31.3.2020.

Děkuji za pochopení a přeji hezký začátek jara!