Web Projekťačka.cz je osobní portfolio projektové manažerky Lucie Hájkové.

Co umím a nabízím

Kromě project managementu ve firmách se jako freelancer zabývám tvorbou jednoduchých webů na WordPressu, od one-page webů postavených na zajímavých šablonách odpovídajících zadanému tématu, přes rozsáhlejší weby a malé eshopy včetně vymýšlení jejich obsahu, vhodné optimalizace webu pro vyhledávače a pravidelné aktualizace.
Používám responzivní šablony vhodné pro různá zařízení (mobilní telefony, tablety, PC). Nespoléhám se pouze na zálohy na hostingu a dělám si zálohu FTP i databáze i u sebe, využívám různé bezpečnostní a protispamové prvky. Pomocí javascriptových kódů mohu weby propojit s různými platformami (Google Analytics, FB pixely, reference zákazníků z Facebooku či Googlu, mapy,…)

Pokud se na mne obrátíte s požadavkem na úpravu již hotového webu, poradím si kromě WordPressu i s Joomlou.

Poskytuji:

 • stručnou vstupní analýzu současného webu a návrhy na jeho úpravy / předělání,
 • běžnou obsluhu hostingu (asistence s nákupem hostingu, založení/přesměrování emailových schránek, nákup/převod domény, DNS nastavení, HTTPS – instalace SSL certifikátu Let’s encrypt,…),
 • instalace aktuálního WordPressu a potřebných pluginů,
 • doporučení a výběr vhodné responzivní šablony (vhodné pro zobrazení na různých zařízeních: PC, tabletech, telefonech),
 • CSS úpravy šablony pro konkrétní obsah,
 • úprava a tvorba obsahu, základní copywriting,
 • instalace vhodných modulů: formuláře, newsletter, mapy, reference, statistiky, bezpečnostní plugin, coming soon page, cookie lišta, pop-up okna s akcemi, katalog, apod.
 • infostránka o Ochraně osobních údajů (GDPR),
 • nastavení základního eshopu pomocí Woo Commerce pluginů (platební brána, fakturace, Zásilkovna, export objednávek do skladu, emailová upozornění o stavu objednávky, atp.),
 • překlady textů do angličtiny a němčiny (úroveň obou jazyků C2),
 • základní propojení s Google Analytics, Google Search Console, atp.,
 • založení profilu firmy na Facebooku a Instagramu,
 • pořízení / nákup / úprava fotografií a ilustračních obrázků z různých fotobank,
 • základní grafické služby související s weby (tvorba bannerů, tvorba vektorů – ikonek, apod.; volba vhodné typografie, vytvoření loga, vizitek a dalších tiskových podkladů, atp.),
 • u složitějších projektů spolupráce s dalšími freelancery (analytika, PPC reklamy, marketing na Facebooku, programování, úpravy frontendu a grafiky, překladatelé do různých jazyků včetně asijských).

Snažím se pracovat pečlivě a především hodně komunikovat s klientem i ohledně maličkostí. Ráda se učím nové věci a nebojím se výzev. Pokud vidím v něčem problém, hledám řešení a vše konzultuji od začátku s klientem. Dělám vše pro to, abychom dosáhli nejlepšího výsledku pro všechny zúčastněné strany.

Zakládám si na transparentnosti, protože ta je podle mne základním kamenem nejen obchodního partnerství, a jednám na rovinu. 

Zajímá-li Vás více o tom, co dělám, či zda bych mohla být prospěšná Vašemu projektu, napište mi přes kontaktní formulář, na email či Messenger. Zavoláme si a ráda Vám poskytnu více informací. 

Více o mně

Kdo jsem: Absolventka FMV VŠE (titul Ing.) a několik semestrů souběžně i studentka FIS VŠE, freelancer, několik let projektová manažerka firmy PragueBest a nyní již historické Web 4 All, s.r.o. (při studiu), instruktorka v oddílu Ju Jitsu Praha, osoba vyznávající zdravý, respektující a aktivní životní styl, věčná studentka cizích jazyků a kultur, a v neposlední řadě čtenář a kutil.

Údaje

Ing. Lucie Hájková
IČO: 88300218
Zapsáno v Živnostenském rejstříku na Úřadu městské části Praha 21.
Vznik oprávnění dne 28. 11. 2011.

Kontaktní formulář

V případě, že byste měli zájem mne kontaktovat, např. s poptávkou nebo nabídkou spolupráce, neváhejte využít formulář níže nebo pište na lucie@projektacka.cz. Bývám k zastižení i na Messengeru / Facebooku.

  Ochrana osobních údajů

  To že jste člověk prokažte výběrem ikony car.