Hlídej lásku svou s Josefem IX.

Babí léto 2018 je pro mne ve znamení muziky. Právě dodělávám nový web pro pop-rockového hudebníka a tvář Radia Blaník Josefa Devátého a jeho kapelu Mina, který zrovna zveřejnil svůj nejnovější song „Hlídej lásku svou“.

Něco málo o webu Josefix.cz

Používám již ověřenou responzivní šablonu od Kadence Themes, se kterou jsem byla v minulosti velmi spokojená, a spokojen se zdá být i Pepa IX. a jeho spoluhráči z kapely.

Web je náročný především množstvím obsahu, protože kapela toho má hodně, co chce svým fanouškům sdělit. Nejdůležitější novinky jednotlivě přetahuji ze starého webu, jsou jich desítky. Všechny je potřeba přepsat, upravit češtinu, můj vnitřní „kopík“ (rozuměj copywriter) jede na plné otáčky.

Co se týče fotek z akcí, rozhodujeme se, že je necháme na facebookovém profilu kapely, kde je to interaktivnější pro fanoušky. Podklady kapely – oficiální grafické materiály – jsou super, kapela má dostatek kvalitních fotografií od profesionálních fotografů. Velmi dobře se s nimi pracuje a je z čeho vybírat.

Průběžných připomínek dostávám spoustu, v podstatě několikrát denně, ale ani ne za měsíc máme hotovo a 11.9.2018 web spouštíme.

Více info o tomto webu najdete v Portfoliu.